Markalarımız


Bridgestone, kalitesiyle, performansıyla, üretimden satışa hizmet garantisiyle ‘emniyet’ vaadini kusursuz taşıyabilen bir markadır. Üstün lastik teknolojisi geliştirebilme gücü ile dünyanın 150 farklı ülkesinin yol şartlarına uygun lastik üretebilme deneyimini birleştiren Bridgestone, motosikletten otomobile, iş makinelerinden uçağa kadar her türlü araç ve kullanıcısına yönelik üstün performans ve konforu bir arada sunar.
 
Güven ve prestij

Japonya’dan Türkiye’ye, dünyanın yaklaşık 150 ülkesinde satılan Bridgestone, global bilgi birikimi, tüm dünya yollarına uygunluğu ve yüksek standart ve kalitedeki ürünleriyle dünya lastik pazarının lideridir. Motosikletten otomobile, iş makinelerinden uçağa kadar her tür araca uygun lastik üreten Bridgestone, gücünü ve global deneyimini Türkiye’de Sabancı ile birleştirmiştir.

Yenilikçilik ve dinamizm

Bridgestone’un en temel amaçlarından biri, yıllar boyu Ar-Ge’ye yaptığı  dev yatırımların ve  bir çok motorsporu sponsorlukları boyunca geliştirdiği teknolojinin tamamını tüm ürünlerine aktarabilmektir. Bu ayrıştırıcı özellikleri tüm kullanıcılarına sunabilmek Bridgestone’un en fazla önem verdiği  değerlerden biridir. Eko projeler ve bağımsız testlerde alınan en yüksek puanlarla yenilikçilik ve dinamizm bayrağını her zaman Bridgestone taşımaktadır.

Hep en önde, hep en yüksekte...

www.bridgestone.com.trTürkiye yollarına uygun, üstün kalite ve deneyimle sağlam lastikler üreten Lassa, Türkiye’nin en büyük lastik markası olarak satış öncesi ve sonrası müşterilerinin hayatını kolaylaştıran hizmetler sunar.
 
Sağlam ve uzun ömürlü

Yüksek teknoloji ve deneyimle Türkiye yollarına uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü lastikler üreten Lassa, müşterilerinin güvenli yolculuklar yapmasını sağlar. Bağımsız Alman test kuruluşu TÜV SUD’ den sertifikalı ürünleriyle dünya standartlarında, üstün üretim kalitesini ve benzersiz performansını tescil ettirmiştir.

Gurur

En yaygın bayi ağına sahip lastik markası olarak şu an Sabancı güvencesi ile dünyanın birçok noktasına ihraç ediliyor. Türk malı lastikler dünyanın dört tarafında yollarda göğsümüzü kabartıyor. Türkiye’nin gururu Lassa’ları tüm dünya tercih ediyor.

www.lassa.com.trDÜNYA'NIN LİDER ARAÇ ÜRETİCİLERİNİN TERCİHİ CASTROL
115 yıldır madeni yağ teknolojisinde lider marka olarak yüksek performanslı motor yağları geliştirmek için daima önde gelen araç üreticileriyle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. İşte bu yüzden iş ortaklarımız, araçlarından maksimum performans almak için en güçlü ürünlerimize güveniyor ve bu ürünleri tercih ediyor.
Castrol motor yağlarını öneren araç üreticileri:


www.castrol.com
Ortadoğu Mekanik ®2018 Tüm Hakları Saklıdır.