BİZ KİMİZ ?

Hakkımızda

Ortadoğu Mekanik 1990 yılında Ankara’da lastik ve servis sektöründe faaliyete geçmiş, müşteri memnuniyeti esaslı, yenilikçi ve girişimci çizgisini muhafaza ederek o günden bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün başta Bridgestone ve Lassa olmak üzere dünyaca ünlü lastik markalarının satışını ve araç bakım hizmetlerini Sabancı Holding kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiren firmamız sizlerin güvenliği ve memnuniyeti için ilerlemeye devam etmektedir.Ortadoğu Mekanik  yılda 20.000’den fazla araç bakımı yapan hızlı bakım konsepti OTOPRATİK’in yetkili servis noktası olarak hizmet vermektedir.

Brisa ve Otopratik

Ülkemizde, tüketicilerin araçlarıyla ilgili hizmet alabilecekleri noktalarda tarihsel olarak bir ayrışma söz konusudur. Otomotiv satış sonrası hizmet sektöründe yetkili servis, özel servis, oto tamirci, lastikçi, jantçı, akücü, yedek parçacı gibi birbirinden ayrı olan pek çok farklı türde hizmet noktası bugün tüketicilere ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmak için faaliyet göstermektedir.

Giderek hızlanan bir çağda aslında tek bir araçla ilgili olan farklı hizmetleri böylesine farklı noktalardan almak giderek pratik olmaktan uzaklaşmaya başlamıştır. Bu ihtiyacı farkeden ve otomotiv satış sonrası piyasasındaki müşterilerine daha geniş yelpazede ürün ve hizmet sunmak isteyen Brisa, tüm bu hizmetlerin tek noktadan karşılanabileceği Otopratik konseptini yaratmıştır.

2007 yılı itibarıyla, Brisa'nın tüm Türkiye'ye yayılmış olan ve ağırlıklı olarak lastik konusunda hizmet veren 600'ün üzerinde satış ve servis noktası bulunmaktadır. Brisa, gerek otomotiv sektöründe yılları aşan birikime sahip bu mevcut bayi altyapısını kullanarak, gerekse de bünyesine yeni noktalar katarak Otopratik'leri hızla yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Otopratik konsepti, Brisa'nın kurumsal misyonu paralelinde, "sürdürülebilir büyüme ile topluma üstün değerler sunma" ilkesininin bir parçasıdır. 


Ayrıntılı bilgi için: www.brisa.com.tr

Ortadoğu Mekanik ®2018 Tüm Hakları Saklıdır.